Podejmij decyzję

KOLARSTWO

PŁYWANIE

BIEG

 8-8-8

 2-2-2

PODJĘCIE DECYZJI

Z kanapy na start

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

Jak nie teraz - to kiedy?

 

Jak w ogóle nie ćwiczysz – zacznij!

 

Jak uważasz, że już jesteś za stary – za rok będziesz jeszcze starszy!

 

Jak nie umiesz pływać – to się naucz!

 

Boisz się o kontuzję – zacznij się systematycznie ruszać!

 

Jak nie umiesz biegać – to maszeruj!

 

 

 

Po prostu zdecyduj się na pierwszy ruch! Zapisz się na 2-4-8 Frombork Triathlon. U nas jest bardzo krótkie pływanie, u nas jest bardzo krótkie bieganie. Najlepszy start dla tych co nigdy nie startowali.

 

 

 

Zapisz się – nie będziesz miał wtedy odwrotu i wstaniesz z kanapy!

Nie ma triathlonu gdzie możesz wystartować w triathlonie gdzie do przepłynięcia jest tylko 200 metrów. Pieskiem, żabką lub na plecach. Obojętnie. Jest to dystans dla amatorów.

 

Nie umiesz pływać – masz teraz prawie 5 miesięcy żeby się nauczyć pływać i pokonać dystans 200 metrów. Jest to 8 długości basenu. Czas wykupić karnet na basen i najlepiej poprosić o jakieś wskazówki instruktora pływania lub doświadczonego triathlonisty. Wiesz, że duża liczba rekreacyjnych triathlonistów pokonuje dystans pływania „żabką”!

Nie masz roweru wyścigowego – to startuj na swoim rowerze rekreacyjnym. Masz do pokonania 20km trasy kolarskiej, a nie osiągnąć średnią jaką mają kolarze na Tour de Pologne. Nie wiesz czy dasz radę przejechać 20km? Zacznij już dzisiaj. Dwa razy w tygodniu weź rower i jedź na półgodzinną wyprawę rowerową.

BIEGANIE

Masz 2 kilometry do pokonania. Możesz biec lub maszerować. Masz problemy z kolanami – maszeruj. Masz dotrzeć do mety a nie przebiec dystans jak olimpijscy biegacze. Jest no najkrótszy dystans biegowy w triathlonie w Polsce – więc na pewno dasz radę. Jak się przygotować do 2 kilometrów – zacznij już teraz i nawet 3 razy w tygodniu wyjdź na 20 minutowy marsz, marszobieg lub trucht.

 

 

Proste? Więc zapisz się i pokonaj swój pierwszy triathlon w życiu we Fromborku! Nie ma dobrych wymówek żeby nie wystartować!

 

 

 

 

 

MWR Sport 2023. All Rights Reserved